Al-ko BC 4535 II

• Velka nadrz
    • dostatocna dsila aj do 0,5-0,6 m trávy
    • dostatocna sila
    • celkovo OK
    • Po dlhsom pracovany trpnu ruky (3-4hod)

Mal som 6 rokov tento typ, ktorá potom po intezivnom pouzivany stratila kompresiu. Kupil so nyvy AL-KO bc 500, Top model ktora bola hotova katastrofa. Mala nadrz s velkou spotrebou, cele sa triaslo, krutilo sa rukovat, ovladacie prvky boli malé a uzke, a motor pri viac ako pol plyne isiel odletiet a celkovo sposobil ako pretuningovana cinska 125ccm motorka. Kupil som preto to isté, co sa mi osvedcilo -tzv stary model

• , zakúpené v HOBBY-Németh

Už pred tým som mal krovinorez tejto značky a rady 4xxx,
    bol som sním spokojný, nakoľko mám veľkú a členitú záhradu (17 á) a tento typ to v pohode zvláda.
    Pomer cena výkon je super.

• , zakúpené v maXináradie.sk

• Mam alko elektricke a bol som szym spokojny tento som skusal a podla mna nebude stym problem.

Typ motora
Typ rukoväte
riadidlá
Nastavenie struny
automatické

Benzínová motorová kosa AL-KO BC 4535 II-S Premium. Výkonná kosa s tvarovo krásnym dizajnom. Tyč je oddeliteľná, má kovový trojzubec, cievku a je dodávaná spolu s popruhom.

Technické parametre:

pracovná šírka: 41 cm struna / 25 cm nôž
operačný režim: benzín
nastavenie struny: automaticky poklepom
doplnková rukoväť výškovo nastaviteľná: áno
tyč: hliníková / deliteľná

• Velka nadrz
    • dostatocna dsila aj do 0,5-0,6 m trávy
    • dostatocna sila
    • celkovo OK
    • Po dlhsom pracovany trpnu ruky (3-4hod)

• , zakúpené v HOBBY-Németh

Už pred tým som mal krovinorez tejto značky a rady 4xxx,
    Pomer cena výkon je super.

• , zakúpené v maXináradie.sk

• , zakúpené v BOEL

• zatial pouzity iba par krat ale splna vsetky ocakavania
  • , zakúpené v Extreme Digital zRt

• výkonný krovinorez
    • výborne sa drží
    • môže sa človek aj zodrať a stále ide aj 4 hod vkuse
    • kvalita za rozumný peniaz
    • ochranná podložka na stehno vydržala len asi 3 hod

určite doporučujem aj na veľké plochy nemá vôbec pokosiť veľmi vysokú trávu a vpohode stíha aj niekoľko hodín ísť
    aj bez odtrhnutej podložky to šlo super

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Splnil očakávania, dúfam že vydrží
    • Zatiaľ žiadne

Odporúčam

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Je jednoduchý,výkonný,cena je primeraná,má potrebné príslušenstvo a širokú sieť servisov,ktoré dúfam nebudem potrebovať.Má mnoho nahrávok k obsluhe,údržbe na stránkach internetu.
    • Dúfam,že pre tento tovar neplatí tak častý reťazec Výrobca-spotrebiteľ-smetisko.

S krovinorezom som pracoval od rána celé dva dni v ťažkých podmienkach pri plnom výkone šlapal bez zaváhania.

slape ako hodinky po 3 rokoch stale...

• , zakúpené v HEJ.sk

• lahký štart, dostatočný výkon, prijatelná cena
    • zavesenie na popruhoch, otáčajúca obímka, na hriadeli

dobrý výrobok,

• silný motor
    • pekný dizajn
    • tichý chod na volnobeh
    • za studena umenie naštartovať
    • vibruje tak že z toho bolia ruky

porovnávam so asi 13 ročným oleomacom z mounfildu ktorý bol v servise raz na pre-tesnenie karburátoru za 18€ toto alko je čínska hračka z NO NAME karburátorom a preto to neštartuje, motor na tej hliníkovej tyči sa pootáča do pravej aj ľavej strany asi o 20° ta hliníková tyč sa prehýna a človek ma pocit veľmi slabej konštrukcie čo je aj pravda, pri kosení s trojzubcom, ak uberiem plyn tak pri voľnom dotačný sa cela ta kosačka rozvibruje, že mi až zuby drkocú, držadla sú spojene s umelou hmotou a pri tejto kosačke to vážne nedrží čiže neustále treba nastavovať držadlá a celkovo ich tvar a zohnutie mohli byt prispôsobene pre Európana a nie pre Aziata takže ja môj krovinorez vraciam naspať do predajne a budem žiadať svojich 150€ a dúfam že mi ich vrátia a idem kúpiť neaký nemeckej značky ako mam aj pílu a zatiaľ si budem požičiavať od brata jeho 13 ročný oleomac