MTD SMART BC 43

Objem palivovej nádrže
1.2 l

• spona na popruhoch sa urvala hned pri prvom koseni
    • pri poslednom sa zlomilo hlinikove drzadlo

produkt reklamovany v zarucnej dobe, 6 tyzdnov nevyriesena reklamacia napriek slubu ze poslu nahradnu rucku po uznani reklamacie, a co som sa dnes v telefonate dozvedel? ze nemaju ,,zahajenu reklamaciu,, lebo ,,oni to riesia tak ze ked dojde nahradny diel do 7 dni, ani neriesia v servise papierovacky,, cize na cierno! waw... reklamacia zahajena 28.7. na zaklade mailovej komunikacie a uznana na zaklade fotografii...dalsi ojebovaci z ciech co nemaju ani reklamacny poriadok na webe a obchodne podmienky ??? ,,Požadovaná stránka nebola nájdená,, telefony nedvihaju! nic nekupovat!!!!

• , zakúpené v BOEL

Typ rukoväte
riadidlá
Objem palivovej nádrže
1.2 l

Rodina našich Vyžínače začína u nových modelov radu SMART. Tieto vyžínače vám bez výhrad splní svoj účel a navyše nenájdete lepšie riešenie v pomere cena / výkon. Vďaka deliteľné násade si môžete zostaviť náš multilaterálny systém TrimmerPlus. Na výber máte fukár na lístie, vyvetvovaciu pílu alebo plotostrih, prípadne môžete zvoliť aj kultivátor. Výkonné 2-taktné motory sú k dostaniu od 25 cm3 až do 51,7 cm3, teda vybrať si môže naozaj každý presne podľa svojich požadavků. výhody

• Nízka hmotnosť
  • Jednoduché a spoľahlivé štartovanie
  • Kľuková hriadeľ s ložiskami po oboch stranách
  • Intuitívne a funkčné technológie poloautomatické hlavy
  • dvojstrunovou systém u všetkých modelov
  • Štyri modely majú delenou násadu a funkciu TrimmerPlus

Rozměry balení (cm): 10 x 81 x 198

Obj. č.: 41BTG0N-678

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Výrobok odporúčam, pretože je silný, spoľahlivý a ideálny na domáce hobby kosenie.
    • Nevýhodou je, že po 2. reze sa továrenský tlmičový podávač pokazí v dôsledku nízkej kvality materiálu.

Kvôli nevhodnej mechanike pôdy sa normálna mechanická kosačka rýchlo rozpadla a nekosila rovnomerne, a preto som si kúpil "kosačku".

• spona na popruhoch sa urvala hned pri prvom koseni
    • pri poslednom sa zlomilo hlinikove drzadlo

• , zakúpené v BOEL

mal som rovnaký krovinorez, cena

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Je ľahký a má vynikajúce továrenské nastavenia.
    • Továrenský hnací hriadeľ mi nevyhovoval kvôli drážkovaniu, často sa otáčal.
    • Vymenil som ho za štandardný predstavec a odvtedy je perfektný.
    • Pružina nie je odolná, rovnako ako továrenská damylová hlava.
    • Trochu hlučný.

Celkovo ide o vynikajúci stroj. Kúpil som ho minulý rok, odvtedy potreboval len palivo. Udržiavam ho v čistote a odvážim sa s ním pustiť do väčších prác. Samotný stroj je vynikajúci !!!

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Som veľmi spokojný s týmto výkonným malým strojom

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je za dobrú cenu, je dostatočne silná a netrpí ani vo väčšej tráve.
      • Okamžite som vymenil ramenný popruh za starý stihl, ten továrenský je hrozný. Klaksón sa uvoľní, neznesie nádrž s benzínom, musíte ho potom vytiahnuť, inak sa roztočí. Pružina tlmiča je podľa mňa veľmi mäkká, pretože tlmič sa rýchlo vyčerpá, aj keď som ho navinul podľa návodu. Oblasť okolo kľukovej skrine sa dosť zahrieva, neviem, čo je príčinou, stylet pracujúci paralelne s ním zostáva studený. Niečo mohlo klesnúť v teplote, potom sa to usadí.

Potreboval som lacný, relatívne spoľahlivý druhý stroj na kosenie. Doteraz som ho použil trikrát na dlhšie časové úseky približne 2-3 hodiny bez odpočinku. Trochu zvláštne po Stihli, ale zvykám si na to.

• prvé kosenie zatiaľ iba jemnej trávy v pohode,krovie sme ešte neskúšali
      • trocha ťažšia s porovnaním so špičkovými kosačkami 7,5 kg

cena výborná ku kvalite, odporúčam

• Dobré.
      • Nie.

Pretože som už jednu mal. a cena je správna.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Ľahko a rýchlo sa montuje. Inštalácia trvá približne 30 minút. Jednoduché spustenie bez väčšej námahy. Stopka sa dá ľahko umiestniť na poličku, takže sa ľahko drží.
      • Popruh je veľmi nekvalitný a v balení nie je žiadne vlákno ani pružina, ktoré je užitočné kúpiť samostatne, ale gep je pekný.

Potreboval som knihu.

• Dôveryhodná značka.

Táto značka v minulosti fungovala aj pri iných produktoch!