Stihl FS 70 C-E

Motorový krovinorez STIHL FS 70 C-E Robustný krovinorez s komfortnou obsluhou. Technológia STIHL ErgoStart pre pohodlné štartovanie. Ergonomická obojručná rukoväť. Vhodný...
499 €

• nízka hmotnosť, pri použití 2-ramenného popruhu je to paráda
    • výkon - bez problémov trávu 50cm aj burinu
    • v záruke nutnosť použitia značkového(drahého) oleja stihl
    • vyššia cena - vzhľadom na to, že patrí do najnižšej kategórie

Kúpa tohto produktu je o kompromisoch. Ja som zvolil nízku hmotnosť kvôli šetreniu chrbtice pri práci. Nízka hmotnosť ale spôsobuje aj nestabilitu žacej hlavy, tá poskakuje a vysunie silon aj keď to práve nepotrebujete, treba citlivo nastaviť záves aj rukoväte. Taktiež to značí aj nádržku 0,3l, cca pol hod. kosenia. Kryt žacej hlavy je úzky, schytal som hodne kamienkov do rúk a ochranného štítu. Výrobca odporúča použitie antivibračných rukavíc a ja tiež.

Značka
Nastaviteľná rukoväť
S popruhom
jednoramenný

Motorový krovinorez STIHL FS 70 C-E

Robustný krovinorez s komfortnou obsluhou. Technológia STIHL ErgoStart pre pohodlné štartovanie. Ergonomická obojručná rukoväť. Vhodný pomocní aj na vačšie trávnaté plochy.

Technické parametre :

• nízka hmotnosť, pri použití 2-ramenného popruhu je to paráda
    • výkon - bez problémov trávu 50cm aj burinu
    • v záruke nutnosť použitia značkového(drahého) oleja stihl
    • vyššia cena - vzhľadom na to, že patrí do najnižšej kategórie

• Mal som alko 4535 cca 8r ešte stále ide :D motor super,ale všetko ostatné sa rozpadá,tak som sa rozhodol kupiť krovinorez STIHL FS 70 C-E . Výkon udávany menší ako pri alku,ale prakticky je ešte o polivcu výkonnejší. Žiadna tráva mu nerobí problemi a konečne sa mi na hlavu nenamotáva tráva.A tá váha 5kg ani som nevedel že kosím 6 hodin. Max spokojnosť.
    • Dokupoval som hriadel na jednoduche nastavenie drziaka.

Vrelo odporucam na domace pouztie bez akychkolvek problemov.

• Ergostart lahke startovanie,nizka spotreba,nizka vaha,kvalitne diely,kvalitne spracovanie a vzhlad +bohate prislusenstvo
    • v baleni je len zacia hlava noz je nutne dokupit

Mam ho kratko ale som s nim spokojny, najmä ma zaujala jeho nizka vaha,spotreba, vykon a vzhlad s 27,2cm3 a 0,9kw kosim vpohode aj väcsie travnate plochy

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť: