AL-KO BC 1200 E 112924

Garantovaný nákup z Prva.sk

Na sklade • 1 variant4,72 €88 % • 3 980 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 187 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 349 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,4 €95 % • 2 702 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €94 % • 11 176 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma97 % • 32 010 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €97 % • 1 823 recenziíĎalšie informácie

230 V
Deliteľný hriadeľ
Nastavenie struny
automatické

kvôli nerovnosti terenu som riesil kosenie krovinorezom s vykonnejsim motorom,vyrobok vyskusany,zatial spokojnosť

Typ motora
230 V
Deliteľný hriadeľ
Nastavenie struny
automatické

elektrický vyžínač • motor s výkonom 1 200 W • ľahko vymeniteľné žacie ústrojenstvo • nastavenie dĺžky struny poklepom • pracovná šírka struny 350 mm • voliteľný oceľový nôž s dĺžkou 230 mm • ergonomický dizajn

1zákazník odporúča produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Fungovalo to perfektne ! !! !
    • NIKDY !

Kúpil som ho, aby som mohol používať oceľovú strunovú hlavu. S touto hlavicou môžem kompletne vyčistiť chodník a betónové plochy od buriny !

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Počas prevádzky kosí trávu.
    • Kvalita použitých materiálov.

Po 1 roku používania ho jednoducho vyhadzujem. Najskôr sa odstrihla/lomila ohybná hriadeľ zodpovedná za predĺženie. (v mieste spojenia stredového vývodu a flexi "bowdenu") Za 3 dni prišla vymenená časť, ktorá fungovala. Teraz sú zuby šikmého (kovového) ozubeného kolesa na konci hriadeľa na rotore motora zbrúsené, a malá skriňa prevodovky, ku ktorej je pripojená, mala dostatok maziva. Mal najazdených približne 100-130 hodín.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Nie som si toho vedomý.
    • Veľmi pomaly sa rozbieha.
    • Musíte na to stále tlačiť, aby sa to podarilo. A musíte to robiť v polohe, v ktorej sa vám rozpadne zápästie.
    • Je to nelogické.

Dúfala som, že to bude dobré, ale bohužiaľ je to klobúk .... Každý, kto o niečom takom uvažuje, by sa mal poobzerať inde. Toto je veľmi, veľmi nepoužiteľný produkt. Ak by zaň niekto zaplatil, neberte si ho!

• Halk
    • Slabý minoseg
    • Upravuje sa spolu s používateľmi
    • Nie je to dosť dobré
    • Čoskoro sa čepeľ vymyká z tvaru
    • Veľmi vibračné a stará sa o seba
    • Vstupná skrutka je chybná
    • Draga, je to škoda, že je to tak zlé

Prvá fukasa, ktorú sme si kúpili, prakticky nevydržala ani 30 minút, pretože vibrovala tak, že sa celá zrazu usadila, nehovoriac o tom, že jedna z lopatiek sa dokonca zlomila počas normálneho, pri normálnom vysokom fukase. Vzali sme ho späť, asi po 3 týždňoch sme dostali náhradu a s dôverou sme začali znova. Tu sme mali byť opatrní, pretože červený kryt pružiny bol prasknutý, hoci sme skrutku nevytiahli, a ďalšia skrutka nešla správne zasunúť, pretože závit bol nesprávny. Áno, skúsme to. Chvíľu to fungovalo, nevibrovalo toľko ako prvý. Potom, asi po 2 hodinách používania, sa vzal sám a opäť sedel, pretože malá svorka, ktorá drží 2 rukoväte dohromady, sa jednoducho rozdelila a odletela. Bohužiaľ, nikomu ju neodporúčam. Obdivujem tých, ktorí používajú už niekoľko rokov, sme bohužiaľ nielen niekoľko dní, ale niekoľko hodín sme sa nedostali spolu s 2 navijaky sám. Je vtipné, že sloganom značky je "kvalita pre život". Už nikdy viac.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Stroj sa mi veľmi páči! Používam ho na veľmi veľkej ploche a zatiaľ (3 roky) sa drží dobre! Dúfam, že to tak zostane!

• Veľmi silné a účinné
    • Pohodlné rukoväte
    • Zahrieva sa, zastavte každých 20-30 minút na 20 minút. Neznáša veľké záhrady.
    • Zlá povrchová úprava, plastový kryt okolo motora je od začiatku uvoľnený
    • Okolo noža sa zhromažďuje pokosená tráva, ktorá po chvíli zablokuje rotáciu, ak ho neustále nečistíte
    • Ťažké
    • Starý zastaraný model, bez vylepšení
    • Drahé

Neodporúčam. Pravda, vydržal 3-4 roky, ale nakoniec to vzdal. Neustále zahaľovala burinu pod puzdrom tlmiča. Po chvíli sa vytvoril betónový tvrdý prstenec, ktorý bránil otáčaniu hriadeľa. Vždy som musel odstrániť tento krúžok trávy. Minule som na to zabudol a výsledkom bolo, že to zablokovalo otáčanie hriadeľa natoľko, že sa nakoniec rozpadli ozubené kolesá v motore a celé to bolo na kašu.

• No?
    • Kúpil by som si benzínové mtd

V prvom balíku sa háčik na popruhu odtrhol od kosy.Na základni by ste mali mať človeka, ktorý môže stále stláčať tlačidlo Ja som použil rýchloupínač, aby to držalo pohromade, ale bohužiaľ je to dosť náchylné na nehody.

• demontáž, preprava
    • rýchlo "unavuje zastavenie" nôž na rezanie drhnutia nestojí za nič, dobrý, ak trvá 5 minút, ale potom sa rýchlo spustí, nikdy viac, veľmi nízka kvalita. možno to bolo len ja. (nie kúpené v obchodnom centre) !!!

Zdalo sa, že dobrá hodnota za peniaze, ale to nefungovalo

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Ľahko sa s ním manipuluje, nie je ťažký, ľahko sa demontuje.
    • Robustný stroj. zvládne väčšie plochy.

Hľadal som ľahkú, ale silnú kosačku na trávu.