Dolmar MS-34 U

krovinorezy
Obsah motora
34 cm3

• , zakúpené v Euroshopy.sk

hladal som kvalitny krovinorez a nasiel som tento , co mi bohate staci, nie je to profi masina ale na doma za tu cenu to co potrebujem pokosit mi bohate staci. Dobra znacka dufam ze aspon 10 rokov tak ako stary hobby vyzinac ryobi. Lahke a intuitivne ovladanie krovaku je zaklad, takze som spokojny. Tovar zodpoveda cene a kvalite.

• , zakúpené v Landeria

• Kvalitny stroj za dobru cenu.
    • Lahký śtart.
    • Kvalitné materiály.
    • Co sa tyka popruhov je to katastrofa cakal som lepsie. Zle sa navliekaju a su dost nepohodlne.
    • Cakal som trochu lepsie vyvazenie stroja, taźisko je posunute k motoru a nie je na rukoväti.
    • Uskladnenie len v horizontalnej polohe.

Náš prvý krovinorez, takže zatiaľ spojoknosť.

Typ pohonu
benzínové
Typ prístroja
krovinorezy
Obsah motora
34 cm3

Dolmar motorové krovinorezy sú konštruované pre veľkú záťaž a dlhodobé náročné nasadenie.

Ergonomicky uspôsobené a efektívne tlmenie vibrácií zabezpečuje pohodlnú prácu.

S ľahkým štartom v každom počasí a multifunkčnou rukoväťou s integrovanými prvkami obsluhy.

Benzínový krovinorez, vybavený priamym hriadeľom a držadlom v tvare "U"

Technické údaje :

• Výkon: 1,15 / 1,56 kW/KS
  • Nádrž - palivo: 0,75 l-benzín
  • Obsah: 34,0 cm3
  • Hmotnosť (bez žacieho nástroja): 6,3 kg
  • Štandardne dodávaný žací nástroj: 4-zubý žací nôž a 2-lanková žacia hlava

• Ľahký,výkon bohate stačí na domáce použitie.
    • Dvojramenný popruh.
    • Kovový trojzub v cene a +nejaké náradie
    • Celkom tichý
    • Odporúčam aj Tým ktorý majú väčší pozemok.
    • Málo struny tam vôjde na tú hlavu,iba cca.2x1-1.5 m.,takže radšej som to vymenil na univerzálnu,tam vôjde aj 2x 2.5 m.
    • Za dva roky sme už museli meniť dvakrát ten chránič proti kameňom lebo sa to zlomilo.Strašne krehký plast.Ináč 17 euro.Teraz som už tam dal univerzálny chránič a funguje lepšie ako origo za 9.

To je ale rozdiel medzi starým Alko 4125 a týmto.Vo váhe podľa parametrov je Dolmar ľahší iba o 1.4 kg.,ale Ja to cítim akoby to boli aj 3 kilá.Výkon:0.9 Kw vs 1.15 Kw,dosť to cítiť,aj rýchlejšie pokosím pozemok pritom obsah motora je skoro rovnaký.
    Odporúčam tento stroj,hlavne keď bude v akcii,Ja som to kúpil za 200 z Hurtík.sk.

• - dobry vykon / pomer ceny
    • - dobre prislusenstvo v cene
    • - otrasne popruhy, treba hned kupit lepsie,kvalitnejsie
    • - pri nastavovani sklonu rukovätí treba mat pri sebe vzdy imbusovy kluc, nie je tam matica ktora sa da uvolnit rukou

Za tu cenu sa tazko najde nieco lepsie, urcite ma dobry vykon a celkovu kvalitu.

• , zakúpené v Euroshopy.sk

• Kvalita čiže makita
    • Silný
    • Popruhy ale tie sa daju dokupit za smiešne

Cena, Kvalita, Sila

• , zakúpené v Landeria

• Kvalitny stroj za dobru cenu.
    • Lahký śtart.
    • Kvalitné materiály.
    • Uskladnenie len v horizontalnej polohe.

Náš prvý krovinorez, takže zatiaľ spojoknosť.