Fieldmann FZS 2001-E

Strunová kosačka Fieldmann disponuje elektrickým motorom s príkonom 350 wattov, čo je záruka jednoduchej obsluhy s výborným výsledkom. Záber kosenia predstavuje 26 centimetrov. Súčasťou zariadenia je aj cievka so štyrmi metrami struny, ktorá má priemer 1,4 milimetra. Dĺžka struny sa posúva poloautomaticky poklepaním strunovej hlavy o zem. Šikovný design tvorí teleskopická rukoväť a nastaviteľné madlo. Samozrejmosťou je nízka hmotnosť kosačky, čím sa stáva komfortnou naozaj pre každého.

Spoľahlivý výkon

Motor vysokovýkonnej elektrickej kosačky Fieldmann vyniká príkonom 350 wattov, vďaka ktorému si stroj napriek svojej nízkej hmotnosti hravo poradí aj s väčšou záťažou. Kosačka so záberom 260 milimetrov a vážiaca len 2,6 kilogramu sa ľahko ovláda, prenáša aj uskladňuje.

Typ pohonu
230 V

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• výborna manipulácia, príjemná cena
    • žiadne nevýhody to nemá

pred pár rokmi som si zakúpil tento typ. v priebehu používania bolo treba riešiť údržbu a malé opravy.
    výhodu vidím v tom, že pre prípadné poruchy mám zásobu potrebných dielov.

• , zakúpené v Jardin.sk

Nastaviteľná rukoväť
Napätie
230 V

Jednoduchá práca so strunou

Na cievke kosačky sú navinuté 4 metre struny – prístroj je tak okamžite pripravený začať pracovať. Na hlave kosačky sa nachádzajú dve struny s priemerom 1,4 milimetra. Posun struny do jej maximálnej dĺžky je poloautomatický – strunovú hlavu stačí len poklepať o povrch. Výmena cievky a navinutie novej struny je už hračkou.
Jednoduchá práca so strunou

Rukoväť pre každého

Veľkou výhodou dômyselného designu strunovej kosačky je teleskopická rukoväť, ktorú možno nastaviť do dĺžky od 85 do 114 centimetrov. S kosačkou tak môže pohodlne pracovať naozaj každý. Súčasťou stroja je tiež nastaviteľné madlo, ktoré si na tyči môžete posunúť podľa vašich potrieb.
Rukoväť pre každého

Soft grip: NIE

Dištančný oblúk: ÁNO

Bezpečnostný spínač: ÁNO

Hmotnosť: 2,6 kg

Strunová kosačka s motorom s príkonom 350 W. Záber kosenia predstavuje 260 mm, kedy posun struny do maximálnej možnej miery prebieha poloautomaticky jednoduchým poklepaním strunovej hlavy o povrch. Hlava je vybavená dvoma strunami o celkovej dĺžke 4 m. Balenie obsahuje 4 m struny, ktoré sú navinuté na cievke a kosačka je tak pripravená na okamžité použitie. Teleskopická rukoväť umožňuje nastavenie dĺžky v rozmezní 85 - 114 cm

Strunové kosačky | Pre dokonalý trávnik

Strunové kosačky sú praktickým nástrojom pre úpravu okrajov trávnika, pokosíte nimi porast okolo plotov, okrajov stien, schodov, záhonov aj pod lavičkami a prevísajúcimi stromy. V našej ponuke nájdete dva typy strunových kosačiek - akumulátorové a elektrické.

Elektrické strunové kosačky Fieldmann sú pre pohodlnú prácu opatrené teleskopickou rukoväťou s možnosťou nastavenia výšky. Nastaviť je možné tiež polohu hornej rukoväti a pri vybraných modeloch aj uhol žacej hlavy. Kosenie trávy zaisťujú dve struny, ktorých odvíjanie prebieha poloautomaticky.

O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom

Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.

Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.

Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.

Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.

Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Dokumenty

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• výborna manipulácia, príjemná cena
    • žiadne nevýhody to nemá

výhodu vidím v tom, že pre prípadné poruchy mám zásobu potrebných dielov.

• po dvoch mesiacoch občasného používania mi na nej zhorel motor... uznajú moi to ako reklamáciu, či len škoda času sa s tým zaoberať?
  • , zakúpené v Jardin.sk

• odbre kosí

nevyskusane, snad to pojde dobre ale je to pre 13rocneho syna

• čínske šmejdy...

od čínskej firmy Fieldmann ziadny produkt uz druhý raz som sa ošuškal,ked som si kupil tzv vysavač listia-o ničom velmi slabo vysava,takže nie som taký bohatý aby som si kupoval lacne veci,nakoniec mám Stihl a a ťaha ako silný vysávač!nekupujem žiadne vyrobky od tohoto činskeho výrobcu!! Nikdy!!

• Že mi dobre slúži.

Lebo som ho potreboval. Mi dobre slúži. Výborne. Áno. Že mi dobre slúži. Na nič.

• -slabá životnosť lanka
    • -kosil som s ním tri roky jeden rok cca 3-4 kosenia ,malé plochy a motor zadymil.

Fieldmana je Čína ako vyšitá. Druhý vyžínač isto nebude fieldmann.

• , zakúpené v Andrea Shop

• neviem zatiaľ ohodnotiť, ešte som nekosila, alesplnilo to moje očakávania

neviem zatiaľ ohodnotiť, ešte som nekosila, alesplnilo to moje očakávania, uvidíme, keď to začneme kosiť

• Značka,cena,výkon
    • malá životnosť strunky

Výborná pomôcka do záhrady je to kvalitné a ani to nieje hlučné.
    Mám ju síce krátko no sám som sa čudoval čo táto vecička dokáže.

• Nízka cena, nízka hmotnosť, vysoký výkon, pomerne nízka hlučnosť, dobre sa s ním manipuluje. V Planeu majú náhradné cievky (FZS 9002).
    • Strunka (silonové lanko) sa pri kontakte s iným pevným predmetom ľahko trhá a musí sa pomerne prácne vyťahovať, ale s trochou cviku to ide. Treba si zvyknúť na kábel aby nedošlo k jeho poškodeniu pri kosení.

Pre neprofesionálne potreby a menší pozemok ideálny krovinorez.