GardeTech T352W

Záber kotúčovej hlavy
25 cm
8 kg

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Primeraná kvalita za dobrú cenu.

Spokojný.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobry pomer cena vykon,za tie peniaze s takym vykonom nic nekupite.
    • jeden som mal pozicany a isiel uz treti rok velmi dobre preto som ho kupil aj ja.
    • kvalitne popruhy
    • mohla byt este jedna strunova hlava do nahrady.
    • trojzub trosku makssi nakolko som ho trochu vystrbil .

z mojho pohladu na kosenie vysokej travy aj vacsich ploch vyborny urcite odporucam.

• dobrá cena, dobrá manipulovateľnosť s produktom,

40 cm
Záber kotúčovej hlavy
25 cm
8 kg

Silný benzínový krovinorez Gardetech so strunou o priemere 2,4 mm alebo pílovým kotúčom o priemere 25cm je vhodným pomocníkom na každú záhradu.

Krovinorez Gardetech disponuje menovitým výkonom 2 T, maximálnym výkonom motora 3 HP, maximálna úrovňou hluku 112dB a automatickú cievkou .

Vďaka nízkej hmotnosti a použitie anti-vibrácií je ovládanie stroja ľahké a pohodlné.

Krovinorez je ideálny pre kosenie vysokej trávy, vďaka 3-ramennému kotúčmi môžete kosiť aj tvrdé trávy, alebo dokonca kríky .

Krovinorez umožňuje prácu na svahoch, zalesnených pozemkoch alebo v zle prístupných oblastiach.

Špecifikácia:

• Typ cievky: automatická
  • Typ rukoväte: dvojručné držiak
  • Farebné prevedenie: žltá
  • Použité materiály: hliník, plast
  • Použitie: kosenie trávy a buriny
  • Hmotnosť: 8 kg
  • Rozmery výrobku: 185 x 53 x 52 cm
  • Rozmery balenia: 106 x 30 x 32 cm
  • Odporúčanie: Vždy používajte čerstvé palivovej zmesi v uvedenom pomere

Obsah balenia:

Benzínový krovinorez

Kryt pre strunu alebo kotúč

Hlava sa strunou 3 ramenný kotúč

Postroj

Nádoba na miešanie zmesi paliva a oleja

Sada kľúčov

3zákazníci neodporúčajú produkt

• Celkom dobry na kosenie
    • problem zohnať nahradne diely
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• Primeraná kvalita za dobrú cenu.

Spokojný.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• dobry pomer cena vykon,za tie peniaze s takym vykonom nic nekupite.
    • kvalitne popruhy
    • mohla byt este jedna strunova hlava do nahrady.
    • trojzub trosku makssi nakolko som ho trochu vystrbil .

• dobrá cena, dobrá manipulovateľnosť s produktom,
    • rýchle dodanie tovaru, kosí dobre, odporúčam
    • uvítal by som dlhšiu ľavú rukoväť inak som zatiaľ nenašiel nedostatky

rýchle dodanie tovaru, doby pomer cena/výkon
    dostatočné príslušenstvo
    uvítal by som dlhšiu ľavú rukoväť

• jedine čo je na stroji spolahlive je výkonný motor a velký výkon,ak si vymenite žaciu hlavu,riadidla,zavesne pasy,štartovaci bubon je to použitelne
    • tirž sa mi pokazilo štartovanie,je to plastove a malo odolne,dalej sa mi pokazilo spajanie hriadele,je to z makeho malo odolnemu kovu. pas sa mi rozpadol

prosim ak si neviete sami parmanentne opravovať stroj,tak ho nekupujte

• Kúpil som tento krovinorez,cca po 3.mesiacoch my odišlo štartovanie,je to cele s plastu. no nahradné diely cez net vôbec niesú.
    • tak pozor nedajte sa tiež nachytať dobrou cenou.

šmejd z číny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• vykon...cena
    • mala širka držadiel zle popruhy zle tlacidlo na plyn zla montaž špatne šroby

Čina

• odporucam a som snim spokojny a nestazujem sa

som snim spokojny a nestazujem sa a kvalitny