Güde GFS 1501 B 95152

Krovinorez motorový Güde GFS 1501 B Robustný krovinorez na prácu v každom teréne, určený na dokončievacie a vyžínacie práce. Automatická odstredivá spojka, nastaviteľná...
Doprava 5,49 €,Do 3 dní

Struna
2.4 mm

• , zakúpené v StavbaEU.sk

• Veľmi slušná kvalitu a dobrá cena

Tento výrobok ja používam už tri sezóny a som s ním veľmi spokojný. A to je dôvod, prečo som ho zakúpil aj zaťovi Je to dobrý a silný stroj. Nemá problém ani s krovinami.

• Silný výkon
    • Dobrý antivybračný systém
    • Kvalitná konštrukcia
    • Ani hrubé kriaky krovinorezu nerobia žiaden problém
    • Popruhy mohli byť očosi lepšie
  • , zakúpené v ABCnáradie

Krovinorez,ľahko zmontovateľný,funkčný,väčšia hlučnosť motora..Zdá sa mi väčšia spotreba benzínu..

Typ motora
7 kg
Struna
2.4 mm

Krovinorez motorový Güde GFS 1501 B

Robustný krovinorez na prácu v každom teréne, určený na dokončievacie a vyžínacie práce. Automatická odstredivá spojka, nastaviteľná dvojdielna rukoväť, všetky nutné obslužné prvky uložené v rukoväti. Elektronické zapaľovanie pre bezporuchový chod motora a dobré štartovacie vlastnosti. Základné čerpadlo pre uľahčenie štartu po dlhšej dobe státia.

Vybavenie:

• rezný kotúč (8 zubový)
  • hviezdicový kotúč (4 zubový)
  • strunová cievka

• Dobrý antivybračný systém
    • Kvalitná konštrukcia
    • Ani hrubé kriaky krovinorezu nerobia žiaden problém
    • Popruhy mohli byť očosi lepšie

• krovinorez vyrobený z nekvalitného materiálu
    • nekvalitná žacia hlava
    • neodladený motor
    • šmejdi v autorizovanom servise GUDE
    • určite nie na kosenie / vyžínanie - maximálne na výstavu

Krovinorez som zakúpil v NAY, potreboval som ho na kosenie trávy na pozemku cca 500 m2. Od prvého naštartovania mal krovinorez divný zvuk, dymil a po prvom kosení sa rozletela žacia hlava. Pri treťom kosení začalo drhnúť štartovacie lanko - pokazilo sa mechanické štartovanie. V autorizovanom servise opravili, avšak reklamáciu neuznali. Aktuálne sa prejavila tá istá vada v predĺženej záruke, opravu mám hradiť na vlastné náklady i keď by to mala zaplatiť poisťovňa.

NEODPORÚČAM ZNAČKU GUDE a už vôbec NEODPORÚČAM NAKUPOVAŤ v NAY (vyššie ceny, problémy s reklamáciou) !!!

• , zakúpené v ABCnáradie

• , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• kvalyta a vykon za rozumnu cenu.mam uz vyse 10 rokov GFS1100ku a sliape motoricky dobre,akurat trochu slaby vykon pre moju zahradu tak som sa rozhodol pre GFS1500.
  • , zakúpené v AkcioveNaradie.sk

• Zatiaľ som s ním spokojný
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

Má dobrú cenu, a lahko sa dá pouzit.

• Silny motor
    • Startovanie na prvy sup
    • Popruhy (urcite si hned treba prikupit kvalitny popruh, s oporou chrbta)
    • Vyzinacia hlavica (odporucam vymenit za kvalitnejsiu, pretoze povodna bola nielen problemova koli navijaniu silonu, ale taktiez sposobovala vybracie, aspon v mojom pripade)
    • Nekvalitne rucky na drzanie
    • Vybracie

Ma to silny motor, s ktorym nemam problem pokosit vysoku a hustu travu, pri zalozeni piloveho kotuca, to bez problemov prereze tensie stromceky. Nedostatky su hlavne v konstrukcii, ako je napr. uchytenie rucok na drzanie. Po roku mi tiez prasklo plynove lanko, ale mojou chybou. Dalej si je potreba dokupit popruhy, vyzinaciu hlavu, co navysi cenu o dalsich cca 50€. Ale napr. s krytom problem nemam, a nechapem, ako mohol niektorym hned prasknut, mne naopak pride ako dostatocne pevny. Celkovo mam krovinorez dva roky, a som s nim relativne spokojny. Ma vsak svoje muchy, ale pokial je clovek trosku zrucnejsi, a nedostatky si opravy, vysledkom bude celkom slusny krovinorez...

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• brutálny výkon
    • trochu ťažký, treba sa naučiť štartovať

zatiaľ OK

• Objednávka z domu
    • Prekontrolovať si výrobok

Tovar po doručení nedal sa použiť