Hecht 145

43 cm3
Objem palivovej nádrže
0.65 l
Deliteľný hriadeľ

Motorový krovinorez - HECHT 145Benzínový krovinorez HECHT 145 s 2-taktným motorom a obsahom 42,7 cm³ a menovitým výkonom 1,1 kW / 1,5 HP je ideálnou voľbou. Hmotnosť krovinorezu je 7,9 kg. Súčasťou balenia je samozrejme ramenný popruh, strunová hlava so záberom 430 mm, kovový trojzubý kosiaci kotúč so záberom 255 mm, miešacia fľaša na palivo a drobné náradie na montáž a demontáž.Parametre:

• motor: 2-taktný

• za danú cenu je krovinorez výborný
    • zatiaľ neviem

• Výkon a spoľahlivosť

Stroj mi suzi uz 3 roky bezchybne. Kosim cca 20 árový pozmok. Vrele odporúčam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 534 recenziíĎalšie informácie

• poměr cena - výkon
    • možnost natočení "řidítek" o 90° pro převoz
    • kvalita zpracování a nestandartní řešení technických problémů z důvodu nižších nákladů na výrobu

Slabé startovací lanko,které za 2 roky používání prasklo,upevnění kvalitního popruhu k tělu křovinořezu slabou mosaznou tyčkou (doporučuji nahradit silným kroužkem na klíče),pružina píchnutá do kabelu,která vám zůstane na svíčce při její výměně (nahrazuje standartní "fajfku"),hadička v nádrži z měkkého plastu,která působením benzínu nevydrží ani rok a srandovní uchycení ochraného krytu struny,které nic nevydrží degraduje tento jinak solidní stroj na úroveň typicky čínských produktů.
    Je to polotovar pro kutily,kteří při vychytání výše uvedených potenciálních závad,budou spokojení.Pokud chcete spolehlivý stroj,pak se tomuto dílu obloukem vyhněte.

• je to kvalitná kosačka

• - vykon
    • - cena
    • - chladenie motora
    • - je kratky,mam 190cm a neviem si najst spravnu polohu.
    • - na volnobehu ma dost velke vybracie
    • - ani startovanie nie je zrovna "easy", hlavne je zaveseny na poruhoch,tak sa dost zle startuje, treba ho dat na zem nastartovat a potom si ho zavesit na popruhy
    • - Zacia hlava, treba si kupit lepsiu, to je uplny "low end"
    • - madla su uplne zle tvarovane a hlavne tlacitka a plyn, po cca 2 hodinach kosenia, som mal otlak na pravom palci ako som sa stale opieral o aretacne tlacitko plynu a plynove tlacitko je uplne zle vyformovane, z neho ma bolej pravy ukazovak este tyzden po koseni

Mal som Hecht 154, ktoremu sa po dvoch rokoch zadrel motor, v kazdom servise povedali,ze som daval malo oleja, pritom som ho daval este viac nez sa malo, ale to uz nebudem riesit. Tak som narychlo po doporuceni v nemenovanom servise kupil ako nahradu Hecht 145. Porovnam ich rozdiely.
    154 ma vacsi vykon, antivibracny system, lepsie popruhy, lepsiu zaciu hlavu, je asi aj dlhsi, pre vyssieho je to lepsie, lepsie madla, automaticky sytic
    145 je lahsia, ale ma tiez slusny vykon, da sa s nim kosit vsetko. Kedze nema antivibracny system dost vibruje, hlavne na volno behu, horsie madla ma a hlavne tlacitko aretacie plynu a samotne tlacitko plynu je uplne zle navrhnute, mal som otlaky este tyzden po koseni. Zacia hlava je strasna,neviem ako sa tam meni lanko, tu som hned vymenil za staru zo 154 aj popruhy som porovnaval a sa mi zdali lepsie zo 154, startovanie ked je zaveseny na popruhoch je dost tazky, niekedy sa mi to ani nepodarilo, musel som ho dal zo seba dole a nastartovat ho na zemi a zase ho zavesit spat.
    Ale oproti 154 ma ofukovanie motora,asi na hriadeli je nejaka vrtula, takze motor sa lepsie chladi a asi sa nezadrie ako 154, ten to nemal. Spotreba je v norme, neviem to porovnat s nejakym profi Stihl, Hus atd.
    Zaver je za tie peniaze, nic lepsie sa neda kupit, ale kto potrebuje kosit s nim v jeden den dlsie ako cca 2 hodiny, alebo pravidelnejsie,tak by sa mal podla mojho nazoru poobzerat po niecom znackovejsom,profesionalnejsom. Ja kosim 3,4 krat do roka vsetko mozne ako travu, metrovu zihlavu, male agaty s priemerom aj 2 cm, tak uvidim, kolko vydrzi.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Overená a spolahlivá značka

Výbornýa praktický produkt

• zatial spokojnost ,dobry vykon,popruhy zatial drzia
    • nic

dobra cena dobry vykon spolahlivost

• Dobrá kvalita za rozumnú cenu. Je to spoľahlivý a výkonný stroj
    • Nič, totálne nič.Kosím s ním tri roky a absolútne žiadny problém.

V pravidelných intervaloch s ním kosím cca 2000m2 vo veľmi náročnom teréne, poradí si so všetkým čo mu príde do cesty, absolútne s ním nemám doteraz žiadny problém..ani s motorom, popruhmi, žacou hlavou, plastami, proste s ničím..tie zápory čo sú tu písané sú blbosti..vrelo ho odporúčam, ja by som sa preň rozhodol znova a nemenil by som ho určite. Kolegovia v práci majú drahé značkové stroje za tri krát toľko peňazí a napr. po dvoch hodinách kosenia ich hádže do úsporného režimu z dôvodu prehrievania. Ja sním kosievam tri aj viac hodín a Vám poviem, že tomu stroju by som dal medailu za to čo dokáže. čo tu písali niektorí, že im namotáva stále trávu a tak....ľudia naučte sa s ním najprv kosiť a potom tu píšte..ja kosím trávu o výške aj 1 metra na rozlohe čo som spomenul vyššie a nemám s ním problém. Šlape ako hodinky, popruhy stále dobre držia, celkovo sa mi doteraz nič nepolámalo,ani nijak nepoškodilo..., ani som doňho nešprtol ako sa hovorí, len doň lejem pohonné hmoty a valím....Za dobu čo ho mám, má nakosené toľko, že ako hovorím, by som mu udelil fakt nejaké ocenenie. Ja osobne rozhodne nebanujem túto kúpu.

• dobrá kvalit za rozumnú cenu

som spokojný