Makita DUX60ZM4

Vlastnosti - Delený , možnosť použitia rôznych prídavných nástrojov, krovinorez, nožnica na živé ploty, kultivátor, kefy na dlažbu, vyvetvovacia píla. - Extrémne tichý a malé...
355 €
Garantovaný nákup z StavbaEU.sk

Na sklade • 1 variant1,9 €97 % • 11 938 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 1 089 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6,5 €96 % • 41 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 25 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €99 % • 941 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €99 % • 678 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,2 €6 394 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma98 % • 2 416 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 800 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka4,9 €98 % • 1 432 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantZdarma100 % • 257 recenziíĎalšie informácie

5700 ot/min
AFT
Napätie
36 V

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Je to makita :-)
    • Seria naradia na bateire 18v (sem davate 2 naraz) pasuju sem baterie aj dolmar z rovnakej serie ( makita kupila dolmar a tak zjednotili pridukty - velky palec hore. Obe firmy velmi kvalitne )
    • Naradie makita hodnotim pravidelne a rad pretoze som vzdy spokojny. Pomaly sa mi cely sortiment naradia farby do modra a cim dalej viac ma tato znacka presviedca ze som si vybral dobre

V baleni tohto produktu dostanete motorovu jednotku, vyzinaci nadstavec, strunovu hlavu, noz na vecsiu burinu a pozor! Obrovsku masivnu makita tasku do ktorej si to vsetko zbalite a mestia sa vam tam aj dalsie nadstavce napr dlhe noznice na zive ploty, vyvetvovacia pila baterie nabijacka - proste to viete mat v aute v jednej velkej cestovnej taske a rozlozite sa kde chcete. Samozrejme to chce potom silu to zdvihnut a nalozit do auta :-D ale za ten luxus to stoji

• , zakúpené v www.ajtech.sk

• Tichý
    • Výkonný
    • Skladný
    • Mohli k nemu dať rovno lepšiu hlavu s jednoduchou výmenou lanka - oproti klasickej nie je o moc drahšia takže by to o toľko nepredražilo

Typ motora
AFT
Napätie
36 V

Vlastnosti

• Delený , možnosť použitia rôznych prídavných nástrojov, krovinorez, nožnica na živé ploty, kultivátor, kefy na dlažbu, vyvetvovacia píla.
  • Extrémne tichý a malé vibrácie.
  • XPT (ochranná technológia eXtreme) - chránená proti prachu a vode.
  • AFT vypne motor, keď sa rýchlosť náhle spomalí alebo sa nástroj zastaví.
  • Použitím BL motora (bezuhlíkový) sa kapacita batérie používa ešte efektívnejšie ako u bežných elektromotorov.
  • Reverzný chod pre jednoduché odstránenie blokujúcej trávy.
  • 3 stupne rýchlosti.
  • Dodávané bez batérií a nabíjačky.

Parametre

• Otáčky naprázdno 1. stupeň: 0 - 5.700 min-1
  • Otáčky naprázdno 2. stupeň: 0 - 8.200 min-1
  • Otáčky naprázdno pri 3. rýchlostnom stupni: 0 - 9.700 min-1
  • Akumulátor: 2 x 18 V
  • Hmotnosť: 4,1 – 8,7 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 1.011×320×216 mm

Súčasť balenia

• Ramenný pás (125516-5 MA)
  • Innensechskantschlüssel 4 mm (783202-0 MA)
  • Taška na náradie (831315-2 MA)
  • Montážny kľúč SW17 (782210-8 MA)
  • Motorsensenaufsatz EM404MP (126603-3 MA)

• Je to lehké - šikovné
    • Je to oproti klasice na benzín tiché
    • nesmrdí to
    • snadno se to ovládá
    • Dá se rozložit a snadno převést v autě - super výhoda.
    • Příjemně nás překvapil krásný obal na převoz, či skladování.
    • Nezávislá sekačka na benzínu - nemusíte kupovat, skladovat, míchat, dolívat. Jen zasunete baterii.
    • Když nesekáte motor se vypne a je tichý - nejede.
    • Když potřebuje něco menšího rychle posekat, kolem stavby, chodníku, stromů, tam kde nejde normální sekačka, tímhle to jde velmi svižně a čistě, snadno se to převeze a v převozním obalu si nezašpiníte auto, a navíc to dá rozložit na půl.
    • Žádné účtenky za benzín :-)
    • výdrž baterii - chce to baterie s větší výdrží - nebo bateriový batoh
    • blbý popruh a řídítka jsou slabší - jde to však zvládnout
    • Na jednu sadu baterii uděláte cca 100m2 dle způsobu sekání a výšky, či druhu trávy.
    • Více nabíjecích stanic aby nabíjelo více baterii, jinak se toho moc neudělá.
    • Tři rychlosti
    • Praktický vak na celý stroj i s příslušenstvím

Jen Odzkoušeno na dílně.

• , zakúpené v Naradieshop, s.r.o.

• Je to makita :-)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v www.ajtech.sk

• Tichý
      • Výkonný
      • Skladný
    • , automaticky preložené z Arukereso.hu

Skvelá kosačka na trávu. Tichý, výkonný, tri nastavenia rýchlosti pre dobrú úsporu energie.

• jednoduché ovládání
      • překvapivě výkonný, není to žádná hračka
      • variabilita - různé možnosti využití
      • propracované zpracování
      • velmi tichý
      • jeho váha není nejmenší, ale to se dalo očekávat - jsou tam dvě baterie, přesto v porovnání s benzínovým křovinořezem je stále lehký

Jsem nadšená, tichý, výkonný, s dvěma 5 Amp bateriemi vydržel více jak hodinu v plném výkonu ( a to nebyla žádná travička, ale ostružiny, metrové kopřivy atd.), při obsekávání nižší trávy vydržel dvě hodiny. I ženské pohlaví s ním vydrží bez problémů pracovat delší dobu - popruh výrazně usnadňuje práci, nepociťujete vyšší váhu. Ihned připraven k použití, baterie se dobíjí velice rychle, je tichý, ideální pro sečení kolem domu i pro nás ženy. I zastánci benzínových křovinořezů byli zaskočeni slušným výkonem. Výborná volba.

• kompaktné výkonné zariadenie
      • zariadenie je ťažšie, ako sa očakávalo

Skvelý produkt

• , automaticky preložené z Compari.ro
      • Žiadny benzín, žiadny zápach, žiadne ťahanie za šnúry, žiadne čistenie karburátora, oveľa menej hluku
      • Očakával som, že bude ľahší. Postroj je zlý vtip. Trochu drahé... Dúfam, že to znamená, že to bude trvať navždy.

Funguje dobre pri relatívne ľahkej práci. Podľa môjho názoru je to ekvivalent benzínovej motorovej píly s výkonom 1 koňa... možno 1,5.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Je tichá, ľahko sa s ňou manipuluje, možno ju použiť na presné kosenie trávy, dokonca aj okolo stromov a medzi bylinami. Je tiež ľahký.
      • Ja som to nezažil.

Som s ním absolútne spokojný. Používam ho so 4 6ampérovými batériami, v závislosti od množstva trávy s ním môžem pracovať celé hodiny. Dobre funguje okolo stromov a v stiesnených priestoroch.

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Dobrá výdrž baterií.Fungce velmi dobrá.
      • Při zastavení strun.hlavy se z důvodu cuknutí hlava ráda vyšroubuje a vypadne.

Zbytečná pro mne je obrovská taška na příp. další příslušenství.Při otevření bedny jsem si myslel ,že je to stan.Místo toho mohlo být něco z příslušenství.