MTD SMART BC 43

Objem palivovej nádrže
1.2 l

• spona na popruhoch sa urvala hned pri prvom koseni
    • pri poslednom sa zlomilo hlinikove drzadlo

produkt reklamovany v zarucnej dobe, 6 tyzdnov nevyriesena reklamacia napriek slubu ze poslu nahradnu rucku po uznani reklamacie, a co som sa dnes v telefonate dozvedel? ze nemaju ,,zahajenu reklamaciu,, lebo ,,oni to riesia tak ze ked dojde nahradny diel do 7 dni, ani neriesia v servise papierovacky,, cize na cierno! waw... reklamacia zahajena 28.7. na zaklade mailovej komunikacie a uznana na zaklade fotografii...dalsi ojebovaci z ciech co nemaju ani reklamacny poriadok na webe a obchodne podmienky ??? ,,Požadovaná stránka nebola nájdená,, telefony nedvihaju! nic nekupovat!!!!

• , zakúpené v BOEL

Typ rukoväte
riadidlá
Objem palivovej nádrže
1.2 l

Rodina našich Vyžínače začína u nových modelov radu SMART. Tieto vyžínače vám bez výhrad splní svoj účel a navyše nenájdete lepšie riešenie v pomere cena / výkon. Vďaka deliteľné násade si môžete zostaviť náš multilaterálny systém TrimmerPlus. Na výber máte fukár na lístie, vyvetvovaciu pílu alebo plotostrih, prípadne môžete zvoliť aj kultivátor. Výkonné 2-taktné motory sú k dostaniu od 25 cm3 až do 51,7 cm3, teda vybrať si môže naozaj každý presne podľa svojich požadavků. výhody

• Nízka hmotnosť
  • Jednoduché a spoľahlivé štartovanie
  • Kľuková hriadeľ s ložiskami po oboch stranách
  • Intuitívne a funkčné technológie poloautomatické hlavy
  • dvojstrunovou systém u všetkých modelov
  • Štyri modely majú delenou násadu a funkciu TrimmerPlus

mal som rovnaký krovinorez, cena

• prvé kosenie zatiaľ iba jemnej trávy v pohode,krovie sme ešte neskúšali
    • trocha ťažšia s porovnaním so špičkovými kosačkami 7,5 kg

cena výborná ku kvalite, odporúčam

Tovar mi do dnešného dňa nebol doručený, tak ho nemôžem hodnotiť. ( 10 dní od objednania, stále sa mení termím dodania k dnenšnému dňu sa zmenil už 3x)

• , zakúpené v Vozako.sk

• oproti iným dvojtaktom je tichý, dobre sa s ním kosí, je delený tak sa dá prevážat v aute, mám aj Vari ale tento je lepší

• Od kúpi s predajne má cvičí, zle poskladanie v predajni a tak my presakoval benzín a to som ho len doniesol domov, ani som ho neskúšal naštartovať, tak som benzín vylial, a hop ho nazad do predajne, a hneď bolo ze to musia poslať do servisu, dva týždne som cakal hneď na cisto novy krovinorez MTD smart Bc 43, ktorý ani nevrcal, pomerne dosť ťažký, s tými palivovymi hadickami mam stále rozrobene, stále to tam mokve, sviečka už asi 4, otáčky kulisu na volnobeh, zadusa ju, a to ju mam 2a pol roka, a dáko veľa nemá odkosene, môj názor - jednoznačne stihl, príp.husguarna. Insie ja už nepoznám. Veď možno som len ja natrafil na takýto kúsok poruchovy. Bolo by ju dať kus zoservisovat.

Kosim 5x v roku nak po 3 hodiny, a to neklamem, a to bude v máji 3 roky ako ju mam. Nečakal som profi stroj, ale mňa cvičí ako som ju vyplatil v predajni, rukovät som zlomil, sta by s kohutej tváre pevnosť, zase objednať, táto druhá sa my zdá už o dosť pevnejšia, takže toto je moja skúsenosť s MTD smart Bc 43 krovinorez.

• Kvalitny vyrobok,predtym som mal tu istu znacku a vydrzal mi 15 rokov a myslim si ze by sa dal este opravit

krovinorez je o.k.

• Skladaci krovinorez
    • Vysoky vykon
    • Vyborna ergonomia hlavy, pohodlne a rychle plnenie silonu
    • Dobra spotreba
    • Silon velmi dlho vydrzi a nikdy nedochadza k jeho nezelanemu vysuvaniu, ak clovek napr. pri koseni nechcene narazi na zem alebo prekazku. Taktiez sa silon nenamotava na ploty, hrubsie travy alebo kmene, konare
    • Vysoka kvalita za nizku cenu
    • Vysoka hlucnost
    • Neprakticky umiestnene viko nadrze, hned vedla startovacieho tahla. Komplikovanejsie plnenie nadrze
    • Vzhladom na vykon, silne vibracie
    • Zavity na utahovacej skrutke ako aj v prislusnej integrovanej matici sa uz pri tretom zlozeni strhali. Je mozne nahradit konvencnou skrutkou a maticou.

Celkovo velmi kvalitny a vykonny krovinorez, ktory zvlada aj vysoke zatazenie v narocnych podmienkach (vysoke a hrube kroviny, svahy, prekazky, horucava) pri dlhom pracovnom case. Cenou za jeho skladatelnost je miestami problemovejsie skladanie a rozkladanie (ak sa casto nerozobera, tak to vobec nie je problem) a labilita utahovaceho mechanizmu.

• za príslušnú cenu dobrý
    • použité materiály nadpriemerné cene
    • výborný výkon
    • jednoduché ovládanie
    • dobre a ľahko štartuje
    • spokojnosť
    • V mojom prípade bolo nutné doladiť zmes, pretože ho dusilo, od výroby bol priškrtený
    • (pre tých, ktorí s tým nemajú skúsenosti je potrebné mať ešte jednu osobu, ktorá bude držať plyn (prstom) tak cca na...2000otáčok, podľa zvuku, nepridávať, držať jednotnú hladinu a druhý pootočí škrtiacou skrutkou, (to je tá s pružinkou, jediná viditeľná) doprava pre priškrtenie vzduchu, (to bol môj prípad), následne pocítite ako akceleruje, samozrejme človek ktorý drží plyn, nepridáva počas otáčania skrutkou..., ak sa zdá, že ide do otáčok, prirodzene, potom popridávať, pohrať sa s plynom... Ak má dobrý, pravidelný chod za plynom... máte naladené... a už to pekne ťahá ako drak...)
    • - zatiaľ nič..., uvidíme po viacerých koseniach

zatiaľ som spokojný aj s dodaním, aj s výrobkom