Najnovšie recenzie zo sekcie Krovinorezy

Riwall PRO RPLT 2642 BT41A2101059B

Overený zákazník epotreby.sk Overený zákazník

Pridané: 23. marca 2023

Zakúpený v epotreby.sk

Zatial sme doruceny tovar len skompletizovali a preskusali jeho funkcnost.

Hecht 152 BTS

Hecht 152 BTS

Overený zákazník Motozahrada.eu Pacho

Pridané: 19. marca 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

Spoľahlivý výrobok,ľahko ovládateľný, jeho rozložitelnosť je vhodná aj na prepravu.Ešte som ním nekosil nakoľko nieje čo ale neviem sa dočkať toho dňa keď stroj natočím.

Overený zákazník lidl.sk Forres

Pridané: 11. marca 2023

Zakúpený v lidl.sk

• ľahké
  • teleskopické, otočné
  • náhradná hlavica
  • zatiaľ neviem

ešte neskúšané v teréne.ale účel je na okraje trávy. nečakajte že pokosite velku trávu.nato kúpte silnejšiu verziu s 2 bateriami.

Black & Decker STC1840EPC

Black & Decker STC1840EPC

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 8. marca 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Uviedol som nižšie.

Tovar neobsahoval český alebo slovenský manuál. Okrem manuálov pre západné krajiny, tam bol strčený poľský manuál. Číselné označenia komponentov zariadenia na titulnej strane, sa nezhodujú s označeniami v obsahoch manuálov. Takže sa mám s čím "zabávať".

Einhell Expert GE-CT 36/30 Li E-Solo

Einhell Expert GE-CT 36/30 Li E-Solo

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 4. marca 2023

• velmi lahké, nedavam si ani popruhy. Vhodne pre zenu
  • extremne tiche
  • baterie 2x4A vydrzia nad moju spokojonost
  • noz dostacujuci
  • zadne startovanie
  • zadne miesanie, vytekanie benzinu, zadny ubchaty karburator a podobne kraviny s startovanim
  • Ked to je po ruke len chytis a za par sekund odtneš čo potrebuješ, Krása ,čistá robota
  • maly polomer silonu. Mohli to sprtavit aspon o 5cm vacsie fungovalo by to aj tak, pretoze silna je aj tak dost. Obrovsky nedostatok oproti motorovym!

Nemam rad krovinorezy a strunove kosacky ale bez toho sa doma nezaobides.
Mam aj motorovu ale uz pouzivam len tu to . Ziadny benzin, hluk, smrad a to najlepsie, nie som spinavi ked kosim.

Patriot GT30 40V

Patriot GT30 40V

Overený zákazník Mountfield Evka

Pridané: 24. februára 2023

(naposledy upravené 27. mája 2023)

Zakúpený v Mountfield

Je to veľmi zavádzajúce nemala som skúsenosti ale cena bez baterky je normálna nie zo zlavou 50 percent nie je to komplet a batéria drahšia ako cely produkt je mi to ľúto pre mna 0 bodov

Stihl FS 38

Stihl FS 38

Overený zákazník HARTES.SK MÁRIA

Pridané: 17. februára 2023

Zakúpený v HARTES.SK

Vyžínač je super ĺahký pomocník,nurlrn pre mužov,ale aj pre ženy.
Vrele odporúčam

Makita DUR191LZX3

Makita DUR191LZX3

Overený zákazník A-Z STROJ Jozef

Pridané: 11. februára 2023

Zakúpený v A-Z STROJ

• Vyskúšam na jar pri kosení.
Worcraft CGT-S20LiST

Worcraft CGT-S20LiST

Overený zákazník MADMAT Overený zákazník

Pridané: 11. februára 2023

Zakúpený v MADMAT

Prvý vyžínač AKU CGS 20Li mal poruchu vypínača v záruke, bol opravený ale porucha sa zopakovala po skončení záruky a je nefunkčný. Podľa informácii predajcu by pozáručna oprava bola drahšia ako nový prístroj a samotný vypínač sa mi nepodarilo zohnať.
Nový vyžínač Worcraft CGT 20LiST som objednal hlavne preto, že po starom mi ostala batéria a nabíjačka a je aj možnosť použiť pri kosení strunu.

Husqvarna 535iRX

Husqvarna 535iRX

Overený zákazník LESTECH Overený zákazník

Pridané: 7. februára 2023

Zakúpený v LESTECH

super stroj , kto to vyskúša už benzínovy nechce

Ryobi RBC36X26B

Ryobi RBC36X26B

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 5. februára 2023

• jednak ma tento krovinorez slaby vykon kvoli 1strune, bateria vydrzala max 40min. Pri 3 pouziti sa roztavil stredovy plast a krovinorez sa zlomil na 2 polovice. Uznali mi to ako reklamaciu a v servise mi povedali, ze sa to stalo viacerym ludom, ze je to chybovy typ..

Greenworks GD60LT

Hecht 1445

Overený zákazník Vozako.sk Alex

Pridané: 2. februára 2023

Zakúpený v Vozako.sk

Zatiaĺ som nevyskúšal pri kosení, v zime nie je čo.

Demon RQ580 M83106

Demon RQ580 M83106

Overený zákazník Pro-Tech shop Overený zákazník

Pridané: 2. februára 2023

(naposledy upravené 6. apríla 2023)

Zakúpený v Pro-Tech shop

• Dobrá cena a výkon stroja
Dolmar ET-110 C

Dolmar ET-110 C

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 31. januára 2023

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

• hmotnosť, vibrácie, akustické a tepelné účinky voči benzínu o dosť nižšie, výkon ako benzín, bez zápachu, spoľahlivosť, servisné náklady (odpadá sezónny repas karburátorov), nízka hlučnosť = len pískanie elektromotora (spokojní susedia), cena benzínu vs. elektriny
  • potenciál kolízie s káblom (iná filozofia fukčnosti, nie je nevýhoda vyžínača), nutný kvalitný predlžovací kábel 2,5 mm2 pre dlhšie vzdialenosti (50-100 m), obmedzená mobilita na verejných priestranstvách, menej kvalitný plast ochranného krytu žacieho ústrojenstva, nemožnosť udržať spínač v zapnutom stave viac ako 20 - 30 min. v kuse

Je to produkt vyrobený v Číne, výrobu zadala nemecká firma Dolmar (červená farba výrobkov). Zhodný výrobok ponúka "modrá" Makita (Japonsko).
Použival som ju som na plochu 50 x 20 metrov + blízke okolie, viackrát do roka, 2-3x v sezóne, na náletové rastlinstvo, burinu, poľnú trávu na obyčajnej záhrade s ovocnými stromami. Skúsenosti uvádzam od času nákupu, sezóna 2021. Pri prvotnej aplikácii dostal viac zabrať pri ošetrení častí, o ktoré sa nikto zatiaľ nestaral (vysoká tráva s neznámym podkladom). Predchodcom bola benzínová kosačka Stihl, ktorá bola nespoľahlivá, ťažká, hlučná. Do bežného benzínu sa primiešavajú zložky, ktoré škodia aj konštrukcii karburátora (poškodzuje membrány) a navyšujú sa servisné náklady, atď.

Samotný vyžínač má jednoduchú a solídnu konštrukciu, popruh na plecia je základný, do 1 hodiny ste OK, ak kosíte 3-4 hodiny, odporúčam si dokúpiť kvalitný ergo popruh. Je oveľa tichší, má zvuk pískajúceho elektromotora. Dá sa počuť svišťanie struny, pri benzíne to prekrýva spaľovací motor. Benzín je použiteľný navyše jedine so štupľami do uší. Po 2 sezónach sú viditeľné vylomené kúsky plastového krytu žacieho ústrojenstva. Po minutí prvej struny ma napadlo, že záhrada bude plná plastových kúskov a to veľmi rýchlo. Dokúpil som hliníkovú hlavu s nastrihanými 4 mm strunami do kríža, čo nie je ideál, ale úbytok materiálu je oveľa-oveľa menší a plastové kusy sú viditeľné očami (pozbierateľné). Na tenkú náletovú drevinu, subtílne kríky (priemer stonky do cca. 5 mm) som si ponechal 2 ramenný nôž zo Stihl. Vyskúšal som aj 3 rammenný budget no-name "vyskakovací" nož, u neho hrozí po opotrebení (odnitovaní) vystrelenie nožov a poranenie. Takže za mňa hlava s nastrihanou 3-4 mm strunou do kríža a/alebo bežný 2 ramenný list.

Ďalej, počas prác sa mi podarilo niečo trafiť vo vysokej tráve, náhon od motora do hlavy sa zrejme zlomil, rozpojil sa pohon, motor bežal, hlava nie.
Reklamácia prebehla v poriadku. Opravu zabezpečila Makita. Na produkt sa vzťahuje 3 ročná záruka (po registrácii).

Ak pracujete na väčšej ploche, bude nutný predlžovací kábel, u mňa 50 m, prierezu 2,5 mm2, zbytok 10-20 m bežný 1,5 mm2. Ďalej, spínač vyžínača je bezpečnostný = je zapnutý len kým sa drží. Zapnutie prebieha uchopením madla a zároveň stlačením aretátora spínača vpred palcom (nič sa nedeje) a následným stlačením samotného spínača zospodu prstami (spustenie do prevádzky). Spodný spínač má malú dráhu chodu a jeho pružina je veľmi silná na dobu 20 - 30 min. Takže striedam strany. U každého výrobcu je to to isté. Ten istý princíp. Inú konštrukciu som zahliadol len u Ryobi. Výrobcovia by mali prevziať princíp z benzínových vyžínačov (veľké zdvihy, slabé pružiny, nemusia/môžu byť regulované otáčky).

Záver - osobne uprednostňujem elektrinu pred benzínom aj kvôli susedom a potrebujem chodiť len po dlhej záhrade a blízkom okolí, takže tento výkonný vyžínač pre väčšie plochy odporúčam.

KARCHER LTR 36-33 BATTERY, 1.444-350.0

KARCHER LTR 36-33 BATTERY, 1.444-350.0

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 29. januára 2023

Zakúpený v MALL.SK

• Budem vedieť hodnotiť až na jar, po prvom kosení
Makita DUR181Z

Makita DUR181Z

Overený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Johny

Pridané: 19. januára 2023

Zakúpený v T.S.BOHEMIA a.s.

• Ľahká, dobre sa s nou manipuluje
Oleo-Mac BC 530 T

• Je to super!

Overený zákazník lidl.sk Ivka

Pridané: 27. decembra 2022

Zakúpený v lidl.sk

Kupili sme na zaklade že sme vyskušali susedov a boli sme spokojny tak sme si objednali

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25